LAMPBORD, 1-par, 1960-tal. Stämplat Danish furniture Control.

334661. LAMPBORD, 1-par, 1960-tal. Stämplat Danish furniture Control.

Flätad underhylla. Längd 70 cm. Bredd 44 cm. Höjd 48 cm.

Omfattande fuktfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omfattande fuktfläckar.

Antal besök: 667