ERIK ALMGREN. Gatubild, Simrishamn, olja på duk, signerad.

3346619. ERIK ALMGREN. Gatubild, Simrishamn, olja på duk, signerad.

40x47 cm, rammått 48x55 cm.

Bruksskick.

Erik Almgren (1910–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

40x47 cm, rammått 48x55 cm.

Bruksskick.

Erik Almgren (1910–2007)

Antal besök: 325