SIDEBOARD, 1950/60-tal.

SIDEBOARD, 1950/60-tal.
334659. SIDEBOARD, 1950/60-tal.

Längd 179 cm. Bredd 46 cm. Höjd 111 cm.

Skador, repor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, repor och slitage.

Antal besök: 864