VAS, keramik, Rimini Blu, Bitossi, Italien. 1900-talets andra hälft.
334655. VAS, keramik, Rimini Blu, Bitossi, Italien. 1900-talets andra hälft.
Höjd 31 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 31 cm.
Bruksslitage.
550