VAS, keramik, Rimini Blu, Bitossi, Italien. 1900-talets andra hälft.

334655. VAS, keramik, Rimini Blu, Bitossi, Italien. 1900-talets andra hälft.

Höjd 31 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 31 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 660