PIEDESTALER, 2 st, empirestil, 1900-tal.

33461. PIEDESTALER, 2 st, empirestil, 1900-tal.

Förgyllda sten stenskiva. Höjd 65 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 246