PARTI DIVERSE, 7 delar. 1700-1900-tal.

33456. PARTI DIVERSE, 7 delar. 1700-1900-tal.

Elddon, tändsticksetui, dosor, åderlåtningsvertyg samt silverfigur i form av struts (höjd ca 6 cm).

Slitage. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Skador.

Antal besök: 615