RENÉ HAGSTEDT. Gränd. Olja på duk, signerad och daterad 1957.

334537. RENÉ HAGSTEDT. Gränd. Olja på duk, signerad och daterad 1957.

29,5 x 38,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

29,5 x 38,5 cm.

Antal besök: 2 578