JOSEP BOFILL. En ung kvinna.

JOSEP BOFILL. En ung kvinna.
3345278. JOSEP BOFILL. En ung kvinna.

Patinerad hartsskulptur
Konstgjord stenbas
Signerad och numrerad 956/4000
42,5x12,5x7 cm.

Demonteras vid basen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Patinerad hartsskulptur
Konstgjord stenbas
42,5x12,5x7 cm.

Demonteras vid basen.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 808