SKÅL, keramik, "California", Carl Harry Stålhane, Rörstrand.

334522. SKÅL, keramik, "California", Carl Harry Stålhane, Rörstrand.

Längd 53 cm.

Slitage, glasyrkrackeleringar, missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 53 cm.

Antal besök: 2 954