SKRIVBORD, ROKOKOSTIL, 1900-tal.

3344987. SKRIVBORD, ROKOKOSTIL, 1900-tal.

Skrivbord i ek med skurna detaljer, inredning av ek och bok. 5 utdragbara lådor framtill samt hylla baktill. Undertill brännmärkt 1138.

Längd 165, bredd 95, höjd 75 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. Delvisa blekningar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 848