GOLVLAMPA, tre armar, mässing och trä, 1960-tal.

334489. GOLVLAMPA, tre armar, mässing och trä, 1960-tal.

3 ljuspunkter
Höjd ca 150 cm.

Bruksslitage samt fläckar på lampskärmar. Mindre avslag på fot samt ej genomgången. Ena lampskärmen med lagning med tejp.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 ljuspunkter
Höjd ca 150 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 6 943