KABINVÄSKA, "Four wheel trolley", Mulberry.

334482. KABINVÄSKA, "Four wheel trolley", Mulberry.

Längd 41, bredd 20, höjd 54 cm. Svart Scotchgrain-läder med detaljer i cognacsfärgat läder.

Bruksslitage. Lås saknas. Fåtal skador på skinn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 684