FORMAR, 2 st, koppar, HÄNGARE och RAMAR, 2 st.

3344759. FORMAR, 2 st, koppar, HÄNGARE och RAMAR, 2 st.

Formar, koppar, diameter ca. 26-36 cm.
Hängare, längd ca. 23 cm.
Ramar, 2 st, diameter ca. 16 cm.

Skador, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hängare, längd ca. 23 cm.

Skador, lagningar.

Antal besök: 257