OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Väggtavla, parian, signerad A Masson, daterad 1896.

334446. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Väggtavla, parian, signerad A Masson, daterad 1896.

Cirka 19 x 15,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Cirka 19 x 15,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 522