SIDEBOARD, teak, 1950/60-tal.

SIDEBOARD, teak, 1950/60-tal.
3344440. SIDEBOARD, teak, 1950/60-tal.

Längd 159 cm
Bredd 42 cm
Höjd 81 cm.

Skrift efter penna (se bilder), list med skador, borrhål i bakstycke, hårt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 159 cm
Bredd 42 cm
Höjd 81 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 561