MATBORD, 1940/50-tal.

MATBORD, 1940/50-tal.
3344356. MATBORD, 1940/50-tal.

Mahognyfanerad skiva, ben i bok med mässingsskoning. Två iläggsskivor à 41 cm i utdragbara lådor på kortsidorna Längd 135, bredd 79, höjd 74 cm.

Bruksslitage, skivan delvis blekt med smärre fläckar. Smärre skrap- och stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 080