Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Belysning & Lampor
Taklampor
TAKAMPEL, alabaster, 1900-talets första del.
33443. TAKAMPEL, alabaster, 1900-talets första del.
Skålformad. Diameter 45 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Skålformad. Diameter 45 cm.
Slitage.
Göteborgs Auktionsverk
774