UNBEKANNTER KÜNSTLER. Solnedgång på sjön. Rysk målare från 1900-talet..

334429. UNBEKANNTER KÜNSTLER. Solnedgång på sjön. Rysk målare från 1900-talet..

Olja på duk, abstrakt landskapsskildring i starka färger, okrypterad cyrilian signerad och daterad 1995, gallerietikett på baksidan, 40cm x 39cm.

bra.

Gör en kostnadsfri värdering!

bra.

Daniel Meyer Antiquitäten und Auktionen
Antal besök: 911