MÖBELGRUPP, 8 delar. Carl Larsson-stil, omkring 1900-talets första hälft.

334417. MÖBELGRUPP, 8 delar. Carl Larsson-stil, omkring 1900-talets första hälft.

1 bokhylla, 2 karmstolar, 4 stolar samt 1 taburett.
Bokhylla, höjd 153 cm. Karmstolar, total höjd 93.5 cm.

Färgbortfall. Repor. Stöt- och slagmärken. Sitsar i behov av omklädning. Maskstunget. Smärre skador på stolarnas sitsar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 975