NILS JONSSON. Skåp, 1 par, Troeds, 1900-talets andra hälft.

3344092. NILS JONSSON. Skåp, 1 par, Troeds, 1900-talets andra hälft.

1 par skåp, teak, låsbara dörrar med bakomliggande hyllplan. En nyckel till båda skåpen medföljer.
Höjd 75 cm
Bredd 100 cm
Djup 45 cm.

Fint skick.
Mindre ytslitage samt en skiva med litet avslag.
Baksida utsågad i ett av skåpen, se bild.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 75 cm
Bredd 100 cm
Djup 45 cm.

Fint skick.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 800