UNBEKANNTER KÜNSTLER. ”Cherry Blossom in Spring” i mitten av 1900-talet.

334359. UNBEKANNTER KÜNSTLER. ”Cherry Blossom in Spring” i mitten av 1900-talet.

Olja på masonit, atmosfärisk skildring av en trädgård på våren, med blommande körsbärsträd, i gyllene strålande ram, 71 cm x 50 cm.

Ramen är skadad på ett hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramen är skadad på ett hörn.

Daniel Meyer Antiquitäten und Auktionen
Antal besök: 924