AXEL FRIDELL. Motiv från Stockholms stadshus. Etsning. Signerad.

33434. AXEL FRIDELL. Motiv från Stockholms stadshus. Etsning. Signerad.

19,5 x 29 cm.

Axel Fridell (1894–1935)

Gör en kostnadsfri värdering!

19,5 x 29 cm.

Axel Fridell (1894–1935)

Antal besök: 1 680