HÖRNSOFFA, "Brandon", 19/2000-tal.

334326. HÖRNSOFFA, "Brandon", 19/2000-tal.

Mörkgrå klädsel, 280 x 280 cm i rygg. Etikettmärkt Sits.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 446