EWA BRODD. "I hamn". Akryl på duk, signerad och daterad 2015 - Välgörenhetsauktion.

334272. EWA BRODD. "I hamn". Akryl på duk, signerad och daterad 2015 - Välgörenhetsauktion.

50 x 50 cm. Galleripris 1300:-

Auktionen sker i samarbete med Brädholmen Event och Restaurang Badholmen, och har till syfte att samla in pengar som oavkortat kommer att gå till FN:s flyktingorgan UNHCR.

INGA KÖPARPROVISIONER.
Auktionen genomförs helt utan provisioner.

Gör en kostnadsfri värdering!

INGA KÖPARPROVISIONER.

Antal besök: 2 685