ERNEST BOROUGH JOHNSON. Blandteknik.

334194. ERNEST BOROUGH JOHNSON. Blandteknik.

Devonshire park. Chiswick. Signerad och daterad -33. 25x34 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 957