PUDERDOSA, svartlackerat trä med invändig förgylld silverring.

334161. PUDERDOSA, svartlackerat trä med invändig förgylld silverring.

Stämplad Malmö 1826, diameter 6,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 518