ENDEL KÖKS. Olja på duk.

ENDEL KÖKS. Olja på duk.
334153. ENDEL KÖKS. Olja på duk.

Kubistisk komposition med kvinna. Signerad och daterad -57
38x46 cm.

Bruksslitage.

Endel Köks (1912–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

38x46 cm.

Bruksslitage.

Endel Köks (1912–1983)

Antal besök: 8 009