RYSK MIGPILOT PÅ SKYLTDOCKA, daterad 1972.

3341379. RYSK MIGPILOT PÅ SKYLTDOCKA, daterad 1972.

Total höjd 185 cm. Kort och bok medföljer.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 739