UNBEKANNTER KÜNSTLER. vildsvin i undervegetation.

334100. UNBEKANNTER KÜNSTLER. vildsvin i undervegetation.

Olja på duk, degig, delvis fylld färgapplikation, okrypterad signatur nere till höger, 60 cm x 50 cm, delvis poliment-förgylld galleram.

Ramen stötte på en punkt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramen stötte på en punkt.

Daniel Meyer Antiquitäten und Auktionen
Antal besök: 872