TENNSTOP, Per Fredrik Vigholm Arboga 1863, samt KAFFEKANNA, mässing, Skultuna Bruk.

334082. TENNSTOP, Per Fredrik Vigholm Arboga 1863, samt KAFFEKANNA, mässing, Skultuna Bruk.

Stop höjd 20 cm.
Kaffekanna höjd 18 cm.

Tennstop med bucklor, repor, kaffekannans trähandtag skadat och sitter löst, en fotkula lagad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stop höjd 20 cm.
Kaffekanna höjd 18 cm.

Antal besök: 740