SPEGEL, tenn, Nils Fougstedt, Herman Bergmans konstgjuteri AB, 1927.

334068. SPEGEL, tenn, Nils Fougstedt, Herman Bergmans konstgjuteri AB, 1927.

Dekor av ängel. Signerad. 84 x 50,5 cm.

Slitage, smärre bucklor, anlupet glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 527