Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Belysning & Lampor
Golvlampor
GOLVLAMPOR, 1 par, engelsk stil, 1900-tal.
33406. GOLVLAMPOR, 1 par, engelsk stil, 1900-tal.
Höjd 135 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 135 cm.
Bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
2 857