3340598. OLLE BAERTLING. "FLAGS FOR AMERICAS CUP", 1977.
Signerade, numrerade 131/250, bestående av "YOYAK" (1970), "YIO" (1971), "XRE" (1973) samt "KIANA" (1974), utgivna av Galerie Nordenhake, Malmö och Galleri Fabian Carlsson, Göteborg. I originalkonvolut.