KOPPARFÖREMÅL, 10 st, 1800/1900-tal.

334059. KOPPARFÖREMÅL, 10 st, 1800/1900-tal.

2 grytor med lock på ben höjd 36 och 39 cm.
Grytor, kittlar med mera.

Ålders-och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grytor, kittlar med mera.

Ålders-och bruksslitage.

Antal besök: 532