3340572. SUNBEAM SW3 CYKEL.
Sunbeam Classic Black Gents SW3-cykel med medföljande kedjeskydd, rakt styre, BSA treväxlade växlar, stativ, 26" hjul, Carradice sadelväska och 1940-talets vintage krom dubbelkupol roterande klocka.
Ganska slitet, allmänna märken, rost, förlust av lackering, skav, ålders- och användningsrelaterat slitage etc.