ELSA SÖDERBERG. Vas, stengods. Signerad. 1900-tal.

334046. ELSA SÖDERBERG. Vas, stengods. Signerad. 1900-tal.

Svart spiralformad dekor mot ljus botten.
Höjd 18,5 cm.

Bruksslitage, smärre tillverkningsdefekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18,5 cm.

Antal besök: 5 814