MCM. Visetos klädväska i duk, cognac, Moderne Creation München.

3340074. MCM. Visetos klädväska i duk, cognac, Moderne Creation München.

Designad av Michael Cromer. läder/mässing Visetos canvas i konjak med MCM-logotyp 2 små Blixtlåsförsedda fickor med handtag och axelremmar Företagsnamn stämplat på insidan och på handtaget, serienummer 77082 graverat på logoskylten. HxBxD: ca. 60x65x23cm /L. ca. 125 cm.

Begagnat skick med tecken på slitage Läder och metallelement med patina. repor och nötningar. Färgad på platser. Delvis mindre sprickor på kanten och handtaget. Grepp med läderförlust.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 337