HARRY HAERENDEL (1896-1991). Mühle am Teich.

3340029. HARRY HAERENDEL (1896-1991). Mühle am Teich.

Harry Härendel (1896-1991), Mühle am Teich, olja på duk, signerad, ca. 71 x 60 cm, med ram ca. 84,5 x 73 cm

1977?

Små tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1977?

Små tecken på slitage.

Antal besök: 657