SKÅL, glas, Tapio Wirkkalal, Iitala, signerad. 1955.

333998. SKÅL, glas, Tapio Wirkkalal, Iitala, signerad. 1955.

Höjd 10, diameter ca 16 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10, diameter ca 16 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 726