GUSTAF SKOGLUND. Olja på duk.

GUSTAF SKOGLUND. Olja på duk.
333968. GUSTAF SKOGLUND. Olja på duk.

Vid Lövskogsbäcken. Signerad och daterad Söndrum 1975.
56x50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

56x50 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 879