SKULPTURER, trä 4 st. Bland annat Lorens Larsson. Signerade.
333962. SKULPTURER, trä 4 st. Bland annat Lorens Larsson. Signerade.
Figur Lorens Larsson, signerad och daterad 1943. Höjd 16.5 cm.
Figur, Svens Gunnarsson. Signerad och daterad 1942. Höjd 16 cm.
Figurer, 2 st. Signerade VF. Höjd ca. 23 respektive 25.5 cm.