EN STOR MODELL DRAGMOTOR.

EN STOR MODELL DRAGMOTOR.
3339455. EN STOR MODELL DRAGMOTOR.

Av trä- och metallkonstruktion svänger och rör sig hjulen fritt, målade i ett attraktivt färgschema. Höjd 41cm x Längd 65cm x Djup 25cm.

Allmänt slitage med märken och repor/andra ofullkomligheter/smärre förluster. Visar bra.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 511