TELEFON, plast, "Kobra/Ericofon", Hugo Blomberg, Ralph Lysell och Gösta Thames, LM Ericsson, 1900-talets mitt.

333936. TELEFON, plast, "Kobra/Ericofon", Hugo Blomberg, Ralph Lysell och Gösta Thames, LM Ericsson, 1900-talets mitt.

Röd bordstelefon, höjd 21 cm. Märkt LM Ericsson made in Sweden.
Medföljer ringdosa.

Ej funktionstestad.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Medföljer ringdosa.

Ej funktionstestad.
Bruksslitage.

Antal besök: 1 692