Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
STIG WRETLING. "Tvärån Umeå", olja på pannå, signerad och daterad -29.
333896. STIG WRETLING. "Tvärån Umeå", olja på pannå, signerad och daterad -29.
40 x 50 cm.
Lös från ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
40 x 50 cm.
Lös från ram.
Stadsauktion Sundsvall
4 105