STIG WRETLING. "Tvärån Umeå", olja på pannå, signerad och daterad -29.

333896. STIG WRETLING. "Tvärån Umeå", olja på pannå, signerad och daterad -29.

40 x 50 cm.

Lös från ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 50 cm.

Lös från ram.

Antal besök: 4 105