HÄNGE samt BROSCHER i silver, 4 delar.

333887. HÄNGE samt BROSCHER i silver, 4 delar.

Hänge i silver med glassten?. Längd 12 mm. Märkt 925.
Brosch i form av ax. Längd 6,5 cm. Svenska stämplar, Falköping, kattfot, S, B9.
Brosch i silver med markasiter. Längd 4 cm. Stämplad Kattfot, S.
Brosch i silver med markasiter. Dekor av blomma. Längd 3 cm. Stämplad Stockholm, Kattfot, S, A9.
Total vikt 19 gram.

Bruksskick.
Nålar sneda.
En brosch saknar mitt del.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt 19 gram.

Bruksskick.
Nålar sneda.
En brosch saknar mitt del.

Antal besök: 677