ERIK MÜNSTER. Modell, olja på pannå, signerad Münster.

333884. ERIK MÜNSTER. Modell, olja på pannå, signerad Münster.

50x35 cm
Signerad a tergo Erik Münster.

Gör en kostnadsfri värdering!

50x35 cm

Antal besök: 788