5 st mattallrikar. Diameter 23,5 cm. Märkta Koka Rörstrand Sweden.
5 st assietter. Diameter 19 cm. Märkta Koka Rörstrand Sweden.
Ungsform, längd 32 cm. Märkt Koka Rörstrand Sweden.
2 st tekoppar, höjd 7 cm. Märkt Koka Rörstrand Sweden.
2 st tefat, diameter 15 cm. Märkt Koka Rörstrand Sweden.
Medföljer lock, diameter 13 cm.
Bruksslitage.
Repor.
Missfärgningar.
Bruksslitage.
Repor.
Missfärgningar.