PARTI SILVER, bla GEWE, 1900-tal.

333871. PARTI SILVER, bla GEWE, 1900-tal.

Dekor av rosor. Bestående av kaffeksedar och gafflar (13 cm). Total vikt ca 375 g.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 563