TESKEDAR 11 st, silver, "Rosenholm" GAB, 1900-tal.

333868. TESKEDAR 11 st, silver, "Rosenholm" GAB, 1900-tal.

Längd ca 12 cm. Total vikt ca 168 g.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 641