MATSALSGRUPP, 5 delar, engelsk stil, 1900-tal.

333866. MATSALSGRUPP, 5 delar, engelsk stil, 1900-tal.

Märkt Oscar Edv. Ekelunds snickerifabrik AB Virserum.
Bord, diameter ca. 124, höjd 73 cm.

Bruksslitage. Skiva med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 927